Przejdź do treści

Mechanik Serwis

Kraków·★4,71 · na podstawie 55 opinii

Opis

Mechanik Serwis to mechanik w mieście Kraków. Pełny adres: Tyniecka 110B, 30-376 Kraków, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 55 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Mechanik Serwis?
Klienci ocenili Mechanik Serwis na 4,9 / 5 na podstawie 55 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,71. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Mechanik Serwis jest otwarte?
Mechanik Serwis działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Mechanik Serwis?
Aby umówić wizytę w Mechanik Serwis, skorzystaj z danych kontaktowych w wizytówce Google.
Jak dojechać do Mechanik Serwis?
Mechanik Serwis znajduje się pod adresem: Tyniecka 110B, 30-376 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★54
4★0
3★0
2★0
1★1

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Inne mechanik — Kraków

Mapa konkurencji