Przystanek Szama
Opis
Przystanek Szama to bar w mieście Targowiska. Pełny adres: Marszałka Piłsudskiego 67A, 38-430 Targowiska, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 41 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,42. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, dostawa bezkontaktowa, dostawa, na wynos.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Przystanek Szama?
Kiedy Przystanek Szama jest otwarte?
Czy Przystanek Szama oferuje dostawę lub wynos?
Czy Przystanek Szama jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Przystanek Szama?
Jak dojechać do Przystanek Szama?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- jedzenie
- miejsce
- obsługa
- jedzenie
- miejsce
- super
- jedzenie
- miejsce
- polecam
- miejsce
- polecam
- parking
- miły
- menu
- jedzenie
- polecam
- miły
- jedzenie
- smaczne
- cena
Oferta i udogodnienia
Miejsca na zewnątrz, Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Świetny wybór piwa, Dla samotnych gości, Wjazd dla wózków, Alkohol, Piwo, Koktajle, Jedzenie, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Przytulnie, Cicho, Dobre dla grup, Turyści, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci, Darmowy parking przy ulicy.