Przejdź do treści

SPC Piekarnia Cukiernia

Warszawa·4,31 · na podstawie 54 opinii

Opis

SPC Piekarnia Cukiernia to piekarnia w mieście Warszawa. Pełny adres: gen. Romana Abrahama 2/C, 03-982 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: cukiernia.

Średnia ocena klientów to 4,0 / 5 (na podstawie 54 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,31. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, wjazd dla wózków, brak parkingu dla wózków, kawa.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać SPC Piekarnia Cukiernia?
Klienci ocenili SPC Piekarnia Cukiernia na 4,0 / 5 na podstawie 54 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,31. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy SPC Piekarnia Cukiernia jest otwarte?
SPC Piekarnia Cukiernia działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy SPC Piekarnia Cukiernia jest dostępne dla osób na wózku?
SPC Piekarnia Cukiernia ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje SPC Piekarnia Cukiernia?
SPC Piekarnia Cukiernia oferuje m.in.: brak dostawy, wjazd dla wózków, brak parkingu dla wózków, kawa, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do SPC Piekarnia Cukiernia?
SPC Piekarnia Cukiernia znajduje się pod adresem: gen. Romana Abrahama 2/C, 03-982 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★32
4★8
3★3
2★3
1★8

Wybrane opinie klientów

4 listopada 2023
  • niestety
  • odradzam
11 sierpnia 2023
  • niestety
  • czystość
17 stycznia 2018
  • parking
  • samochód

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Brak parkingu dla wózków, Kawa, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy.

Inne piekarnia — Warszawa

Mapa konkurencji