Oficjalna strona
·
m.facebook.com
Silownia ENERGYM
Opis
Silownia ENERGYM to klub fitness w mieście Łuków. Pełny adres: 21-400 Łuków, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 66 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,68. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak wjazdu dla wózków, toaleta, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Silownia ENERGYM?
Klienci ocenili Silownia ENERGYM na 4,7 / 5 na podstawie 66 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,68. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Silownia ENERGYM jest otwarte?
Silownia ENERGYM jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Silownia ENERGYM?
Aby umówić wizytę w Silownia ENERGYM, skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Silownia ENERGYM jest dostępne dla osób na wózku?
Silownia ENERGYM ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Silownia ENERGYM?
Silownia ENERGYM oferuje m.in.: brak wjazdu dla wózków, toaleta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Silownia ENERGYM?
Silownia ENERGYM znajduje się pod adresem: 21-400 Łuków, Poland w mieście Łuków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Oferta i udogodnienia
Brak wjazdu dla wózków, Toaleta, Karty kredytowe.