Przejdź do treści

Do Garażu

Kraków·★4,65 · na podstawie 47 opinii

Opis

Do Garażu to mechanik w mieście Kraków. Pełny adres: al. 29 Listopada 166/3, 31-425 Kraków, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: klimatyzacja samochodowa, naprawa silników diesla, wulkanizacja, wymiana oleju.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 47 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,65. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, wjazd dla wózków, wymiana oleju, toalety bez podziału na płeć.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Do Garażu?
Klienci ocenili Do Garażu na 4,9 / 5 na podstawie 47 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,65. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Do Garażu jest otwarte?
Do Garażu działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Do Garażu?
Aby umówić wizytę w Do Garażu, skorzystaj z danych kontaktowych w wizytówce Google.
Czy Do Garażu jest dostępne dla osób na wózku?
Do Garażu ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Do Garażu?
Do Garażu oferuje m.in.: usługi na miejscu, wjazd dla wózków, wymiana oleju, toalety bez podziału na płeć, karty kredytowe, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Do Garażu?
Do Garażu znajduje się pod adresem: al. 29 Listopada 166/3, 31-425 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★44
4★2
3★0
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 28 lipca 2026
  • polecam
  • warsztat
  • cena
★ ★ ★ ★ ★ 24 czerwca 2026
  • polecam
  • warsztat
  • cena
★ ★ ★ ★ ★ 30 kwietnia 2026
  • terminowo
  • fachowo
  • rodziny
★ ★ ★ ★ ★ 30 kwietnia 2026
  • opony
  • serwis
  • mechanik
★ ★ ★ ★ ★ 13 marca 2026
  • polecam
  • warsztat
  • cena

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Usługi na miejscu, Wjazd dla wózków, Wymiana oleju, Toalety bez podziału na płeć, Karty kredytowe, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne mechanik — Kraków

Mapa konkurencji