Przejdź do treści

Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy

Starcza·4,53 · na podstawie 95 opinii

Oficjalna strona · parafia.starcza.net

Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy to kościół katolicki w mieście Starcza. Pełny adres: Szkolna 4, 42-261 Starcza, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 95 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,53. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy?
Klienci ocenili Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy na 4,4 / 5 na podstawie 95 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,53. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Czy Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy jest dostępne dla osób na wózku?
Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy?
Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy?
Kościół NMP Częstochowskiej w Starczy znajduje się pod adresem: Szkolna 4, 42-261 Starcza, Poland w mieście Starcza. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★69
4★12
3★4
2★3
1★7

Wybrane opinie klientów

10 sierpnia 2025
  • pięknie
  • wystrój
16 listopada 2024
  • pięknie
4 czerwca 2024
  • czystość
20 września 2023
  • pięknie
23 sierpnia 2022
  • miejsce
22 sierpnia 2022
  • pięknie
23 października 2020
  • przytulnie

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta.