Przejdź do treści

STALMA S.A. Zakład Produkcyjny

Niedrzwica Duża·★4,27 · na podstawie 57 opinii

Oficjalna strona · stalma.com.pl

STALMA S.A. Zakład Produkcyjny — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

STALMA S.A. Zakład Produkcyjny to obróbka metali w mieście Niedrzwica Duża. Pełny adres: Spółdzielcza 3, 24-220 Niedrzwica Duża, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,9 / 5 (na podstawie 57 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,27. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać STALMA S.A. Zakład Produkcyjny?
Klienci ocenili STALMA S.A. Zakład Produkcyjny na 3,9 / 5 na podstawie 57 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,27. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy STALMA S.A. Zakład Produkcyjny jest otwarte?
STALMA S.A. Zakład Produkcyjny działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy STALMA S.A. Zakład Produkcyjny jest dostępne dla osób na wózku?
STALMA S.A. Zakład Produkcyjny ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do STALMA S.A. Zakład Produkcyjny?
STALMA S.A. Zakład Produkcyjny znajduje się pod adresem: Spółdzielcza 3, 24-220 Niedrzwica Duża, Poland w mieście Niedrzwica Duża. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★36
4★5
3★2
2★1
1★13

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.