Przejdź do treści

Fort Wielka Księża Góra Muzeum

Grudziądz·★4,64 · na podstawie 767 opinii

Oficjalna strona · fortwkg.eu

Fort Wielka Księża Góra Muzeum — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Fort Wielka Księża Góra Muzeum to atrakcja turystyczna w mieście Grudziądz. Pełny adres: Droga Graniczna, 86-302 Grudziądz, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 767 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,64. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: toaleta, wizyta po umówieniu, karty kredytowe, płatności zbliżeniowe nfc.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Fort Wielka Księża Góra Muzeum?
Klienci ocenili Fort Wielka Księża Góra Muzeum na 4,6 / 5 na podstawie 767 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,64. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Fort Wielka Księża Góra Muzeum jest otwarte?
Fort Wielka Księża Góra Muzeum działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jakie udogodnienia oferuje Fort Wielka Księża Góra Muzeum?
Fort Wielka Księża Góra Muzeum oferuje m.in.: toaleta, wizyta po umówieniu, karty kredytowe, płatności zbliżeniowe nfc, dobre dla dzieci, darmowy parking przy ulicy. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Fort Wielka Księża Góra Muzeum?
Fort Wielka Księża Góra Muzeum znajduje się pod adresem: Droga Graniczna, 86-302 Grudziądz, Poland w mieście Grudziądz. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★568
4★128
3★42
2★11
1★18

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 20 lipca 2026
  • miejsce
  • miły
  • super
★ ★ ★ ★ ★ 18 lipca 2026
  • miejsce
  • miły
  • polecam

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Toaleta, Wizyta po umówieniu, Karty kredytowe, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.

Inne atrakcja turystyczna — Grudziądz

Mapa konkurencji