Oficjalna strona
·
swjadwigamilanowek.pl
Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku
Opis
Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku to kościół w mieście Milanówek. Pełny adres: Królowej Jadwigi 1A, 05-822 Milanówek, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 32 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,61. Firma działa przez 5 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku?
Klienci ocenili Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku na 4,8 / 5 na podstawie 32 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,61. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku jest otwarte?
Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku jest dostępne dla osób na wózku?
Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku?
Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku znajduje się pod adresem: Królowej Jadwigi 1A, 05-822 Milanówek, Poland w mieście Milanówek. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★27
4★5
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
13 lipca 2025
- pięknie
- miejsce
★
★
★
★
★
26 stycznia 2025
- wspaniały
- dzieci
★
★
★
★
★
23 stycznia 2025
- pięknie
- miejsce
- klimat
Klienci szukali też
Kościół Rzymskokatolicki
Kościół katolicki
★4,52 (36 opinii)
Parafia MB Bolesnej w Milanówku
Parafia
★4,54 (51 opinii)
Kościół pw. św. Jadwigi Śląskiej
Kościół katolicki
★4,51 (178 opinii)
Kingdom Hall of Jehovah’s Witnesses
Sala Królestwa Świadków Jehowy
★4,58 (25 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
pl.wikipedia.org
Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku - Wikipedia
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku - Facebook
Otwórz w Google →
mapy.com
Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku (Place of worship)
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.