Przejdź do treści

Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska

Włocławek·★4,24 · na podstawie 37 opinii

Oficjalna strona · znanylekarz.pl

Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska to ginekolog-położnik w mieście Włocławek. Pełny adres: Przychodnia Medicus, plac Wolności 15, 87-800 Włocławek, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 37 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,24. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: toaleta, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska?
Klienci ocenili Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska na 4,2 / 5 na podstawie 37 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,24. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska jest otwarte?
Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jakie udogodnienia oferuje Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska?
Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska oferuje m.in.: toaleta, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska?
Gabinet Lekarski Prof. Dorota Nowakowska znajduje się pod adresem: Przychodnia Medicus, plac Wolności 15, 87-800 Włocławek, Poland w mieście Włocławek. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★29
4★0
3★0
2★1
1★7

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 7 listopada 2025
  • polecam
  • lekarz
  • wizyta
★ ★ ★ ★ ★ 7 listopada 2025
  • polecam
  • wizyta
  • serdecznie
★ ★ ★ ★ ★ 5 listopada 2025
  • lekarz
  • pacjent
  • rodziny
★ ★ ★ ★ ★ 5 listopada 2025
  • polecam
  • lekarz
  • pacjent
★ ★ ★ ★ ★ 2 listopada 2025
  • polecam
  • lekarz
  • wizyta
★ ★ ★ ★ ★ 2 listopada 2025
  • polecam
  • fachowo
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 25 lipca 2025
  • niestety

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Toaleta, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt.

Inne ginekolog-położnik — Włocławek

Mapa konkurencji