Przejdź do treści

Sklep Papierniczy DULAT

Rawicz·★4,54 · na podstawie 34 opinii

Opis

Sklep Papierniczy DULAT to sklep papierniczy w mieście Rawicz. Pełny adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, 63-900 Rawicz, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 34 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,54. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Sklep Papierniczy DULAT?
Klienci ocenili Sklep Papierniczy DULAT na 4,8 / 5 na podstawie 34 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,54. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Sklep Papierniczy DULAT jest otwarte?
Sklep Papierniczy DULAT działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Sklep Papierniczy DULAT można płacić kartą?
Tak, Sklep Papierniczy DULAT akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Sklep Papierniczy DULAT?
Sklep Papierniczy DULAT oferuje m.in.: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep Papierniczy DULAT?
Sklep Papierniczy DULAT znajduje się pod adresem: Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, 63-900 Rawicz, Poland w mieście Rawicz. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★30
4★2
3★1
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 5 października 2025
  • obsługa
  • cena
  • wspaniały
★ ★ ★ ★ ★ 4 maja 2025
  • obsługa
  • polecam
  • miejsce
★ ★ ★ ★ ★ 13 sierpnia 2021
  • obsługa
  • miły
  • cena
★ ★ ★ ☆ ☆ 29 listopada 2020
  • obsługa
  • miły
  • parking
★ ★ ★ ★ ★ 28 października 2019
  • obsługa
  • miły
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 15 maja 2019
  • super
  • pracownicy
  • świetne

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep papierniczy — Rawicz

Mapa konkurencji