Przejdź do treści

Grześ sp.j. Szymczak W.

Trzebnica·4,20 · na podstawie 45 opinii

Opis

Grześ sp.j. Szymczak W. to sklep spożywczy w mieście Trzebnica. Pełny adres: Henryka Pobożnego 21, 55-100 Trzebnica, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,0 / 5 (na podstawie 45 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,20. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, świetne produkty, brak toalety, krótka wizyta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Grześ sp.j. Szymczak W.?
Klienci ocenili Grześ sp.j. Szymczak W. na 4,0 / 5 na podstawie 45 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,20. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Grześ sp.j. Szymczak W. jest otwarte?
Grześ sp.j. Szymczak W. jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Grześ sp.j. Szymczak W. można płacić kartą?
Tak, Grześ sp.j. Szymczak W. akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Grześ sp.j. Szymczak W.?
Grześ sp.j. Szymczak W. oferuje m.in.: brak dostawy, świetne produkty, brak toalety, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Grześ sp.j. Szymczak W.?
Grześ sp.j. Szymczak W. znajduje się pod adresem: Henryka Pobożnego 21, 55-100 Trzebnica, Poland w mieście Trzebnica. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Świetne produkty, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep spożywczy — Trzebnica

Mapa konkurencji