Telefon
Mechanika Pojazdowa LesCar
Opis
Mechanika Pojazdowa LesCar to mechanik w mieście Chmielnik. Pełny adres: Chmielnik 320, 36-016 Chmielnik, Poland.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 29 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,66. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Mechanika Pojazdowa LesCar?
Klienci ocenili Mechanika Pojazdowa LesCar na 5,0 / 5 na podstawie 29 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,66. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Mechanika Pojazdowa LesCar jest otwarte?
Mechanika Pojazdowa LesCar działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Mechanika Pojazdowa LesCar?
Aby umówić wizytę w Mechanika Pojazdowa LesCar, zadzwoń pod +48 739 015 127.
Czy Mechanika Pojazdowa LesCar jest dostępne dla osób na wózku?
Mechanika Pojazdowa LesCar ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Mechanika Pojazdowa LesCar?
Mechanika Pojazdowa LesCar znajduje się pod adresem: Chmielnik 320, 36-016 Chmielnik, Poland w mieście Chmielnik. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★28
4★1
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
14 stycznia 2026
- polecam
- szybko
- czystość
★
★
★
★
★
6 czerwca 2024
- polecam
- mechanik
★
★
★
★
★
17 lipca 2018
- mechanik
- samochód
- wymiana
★
★
★
★
★
11 maja 2018
- polecam
- szybko
- solidnie
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.