Przejdź do treści

Punkt Widokowy Górne Podgórze

Duszniki-Zdrój·★4,69 · na podstawie 151 opinii

Opis

Punkt Widokowy Górne Podgórze to punkt widokowy w mieście Duszniki-Zdrój. Pełny adres: DW389, 57-340 Duszniki-Zdrój, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 151 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,69. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Punkt Widokowy Górne Podgórze?
Klienci ocenili Punkt Widokowy Górne Podgórze na 4,8 / 5 na podstawie 151 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,69. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Punkt Widokowy Górne Podgórze jest otwarte?
Punkt Widokowy Górne Podgórze jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Punkt Widokowy Górne Podgórze?
Najmniej tłoczno w Punkt Widokowy Górne Podgórze bywa w niedziela około godziny 19:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak dojechać do Punkt Widokowy Górne Podgórze?
Punkt Widokowy Górne Podgórze znajduje się pod adresem: DW389, 57-340 Duszniki-Zdrój, Poland w mieście Duszniki-Zdrój. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★125
4★22
3★3
2★1
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 2 maja 2026
  • parking
★ ★ ★ ★ ☆ 26 marca 2025
  • parking
★ ★ ★ ★ ★ 21 września 2017
  • pięknie
  • miejsce

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Inne punkt widokowy — Duszniki-Zdrój

Mapa konkurencji