Przejdź do treści

Maltese Center for Early Intervention

Kraków·★4,43 · na podstawie 55 opinii

Oficjalna strona · centrummaltanskie.eu

Maltese Center for Early Intervention — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Maltese Center for Early Intervention to organizacja wsparcia osób niepełnosprawnych w mieście Kraków. Pełny adres: aleja Kasztanowa 4a, 30-227 Kraków, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 55 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,43. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–19:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Maltese Center for Early Intervention?
Klienci ocenili Maltese Center for Early Intervention na 4,9 / 5 na podstawie 55 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,43. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Maltese Center for Early Intervention jest otwarte?
Maltese Center for Early Intervention działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–19:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Maltese Center for Early Intervention jest dostępne dla osób na wózku?
Maltese Center for Early Intervention ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Maltese Center for Early Intervention?
Maltese Center for Early Intervention znajduje się pod adresem: aleja Kasztanowa 4a, 30-227 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★51
4★4
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 11 sierpnia 2019
  • skutecznie
★ ★ ★ ★ ★ 15 maja 2019
  • dzieci
  • profesjonalny
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 11 lutego 2019
  • dzieci
★ ★ ★ ★ ★ 13 grudnia 2018
  • przyjazne
  • atmosfera
★ ★ ★ ★ ★ 1 marca 2018
  • dzieci
  • profesjonalny
★ ★ ★ ★ ★ 11 września 2017
  • dzieci
  • wspaniały

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.

Inne organizacja wsparcia osób niepełnosprawnych — Kraków

Mapa konkurencji