Przejdź do treści

STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin

Zbrachlin·4,47 · na podstawie 38 opinii

Opis

STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin to skład węgla w mieście Zbrachlin. Pełny adres: Zbrachlin 68, 87-731 Zbrachlin, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: dostawca nawozów, materiały budowlane, stacja paliw.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 38 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,47. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin?
Klienci ocenili STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin na 4,8 / 5 na podstawie 38 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,47. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin jest otwarte?
STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin?
Najmniej tłoczno w STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin bywa w sobota około godziny 00:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin jest dostępne dla osób na wózku?
STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin?
STACJA PALIW i KDW PGG Zbrachlin znajduje się pod adresem: Zbrachlin 68, 87-731 Zbrachlin, Poland w mieście Zbrachlin. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★34
4★3
3★0
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

5 marca 2025
  • obsługa
  • jakość
  • świetne
4 marca 2025
  • obsługa
  • polecam
  • miły
4 marca 2025
  • obsługa
  • polecam
  • jakość
4 marca 2025
  • obsługa
  • polecam
  • klient
25 października 2020
  • obsługa
  • jakość
  • miły

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.