Przejdź do treści

ARABIAN KING KEBAB

Zabrze·4,48 · na podstawie 600 opinii

Opis

ARABIAN KING KEBAB to kebab w mieście Zabrze. Pełny adres: Franciszkańska 15A, 41-800 Zabrze, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: fast food.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 600 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, dostawa bezkontaktowa, dostawa, usługi na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać ARABIAN KING KEBAB?
Klienci ocenili ARABIAN KING KEBAB na 4,6 / 5 na podstawie 600 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,48. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy ARABIAN KING KEBAB jest otwarte?
ARABIAN KING KEBAB jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w ARABIAN KING KEBAB?
Najmniej tłoczno w ARABIAN KING KEBAB bywa w wtorek około godziny 23:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy ARABIAN KING KEBAB oferuje dostawę lub wynos?
ARABIAN KING KEBAB oferuje dostawę i odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Czy ARABIAN KING KEBAB jest dostępne dla osób na wózku?
ARABIAN KING KEBAB ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje ARABIAN KING KEBAB?
ARABIAN KING KEBAB oferuje m.in.: miejsca na zewnątrz, dostawa bezkontaktowa, dostawa, usługi na miejscu, na wynos, na miejscu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do ARABIAN KING KEBAB?
ARABIAN KING KEBAB znajduje się pod adresem: Franciszkańska 15A, 41-800 Zabrze, Poland w mieście Zabrze. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★512
4★28
3★15
2★15
1★30

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Miejsca na zewnątrz, Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Usługi na miejscu, Na wynos, Na miejscu, Świetny wybór herbat, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, All you can eat, Jedzenie nocą, Szybkie danie, Małe dania, Opcje wegańskie, Opcje wegetariańskie, Śniadanie, Brunch, Catering, Obsługa przy ladzie, Deser, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toalety bez podziału na płeć, Toaleta, Wi-Fi, Swobodna atmosfera.

Inne kebab — Zabrze

Mapa konkurencji