Przejdź do treści

Sklep Ogrodniczy MARTYNA

Janów Lubelski·4,55 · na podstawie 39 opinii

Opis

Sklep Ogrodniczy MARTYNA to centrum ogrodnicze w mieście Janów Lubelski. Pełny adres: Marszałka Piłsudskiego 30, 23-300 Janów Lubelski, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 39 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,55. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Sklep Ogrodniczy MARTYNA?
Klienci ocenili Sklep Ogrodniczy MARTYNA na 4,8 / 5 na podstawie 39 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,55. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Sklep Ogrodniczy MARTYNA jest otwarte?
Sklep Ogrodniczy MARTYNA działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Sklep Ogrodniczy MARTYNA można płacić kartą?
Tak, Sklep Ogrodniczy MARTYNA akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Sklep Ogrodniczy MARTYNA?
Sklep Ogrodniczy MARTYNA oferuje m.in.: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep Ogrodniczy MARTYNA?
Sklep Ogrodniczy MARTYNA znajduje się pod adresem: Marszałka Piłsudskiego 30, 23-300 Janów Lubelski, Poland w mieście Janów Lubelski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★35
4★3
3★0
2★1
1★0

Wybrane opinie klientów

9 czerwca 2024
  • miły
  • obsługa
23 kwietnia 2024
  • miły
  • obsługa
9 marca 2021
  • miły
  • polecam
  • miejsce
22 lipca 2019
  • obsługa
  • polecam
  • profesjonalny

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne centrum ogrodnicze — Janów Lubelski

Mapa konkurencji