Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz
Opis
Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz to ginekolog-położnik w mieście Olsztyn. Pełny adres: Wrocławska 25/1, 10-247 Olsztyn, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: ginekolog.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 37 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,31. Firma działa przez 3 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: toaleta dla wózków, brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, toaleta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz?
Kiedy Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz jest otwarte?
Czy Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz?
Jak dojechać do Ginekologia i położnictwo dr n. med. Mariusz Przybyłowicz?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- lekarz
- polecam
- pacjent
- lekarz
- polecam
- wizyta
- lekarz
- wspaniały
- atmosfera
- lekarz
- pacjent
- polecam
- pacjent
- serdecznie
- lekarz
- polecam
- wizyta
- lekarz
- polecam
- pacjent
- lekarz
- pacjent
- wizyta
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Mariusz Przybyłowicz w ...
Otwórz w Google →Dr n. med. Mariusz Przybyłowicz - ginekolog - ZnanyLekarz.pl
Otwórz w Google →Dr n. med. Mariusz Przybyłowicz - Klinika Artemida
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Toaleta dla wózków, Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.