Przejdź do treści

Auto Bawaria Marcin Brzeziński

Luzino·★4,71 · na podstawie 247 opinii·f 100% poleca (5 opinii)

Opis

Auto Bawaria Marcin Brzeziński to warsztat samochodowy w mieście Luzino. Pełny adres: Żołnierzy Niezłomnych 1, 84-242 Luzino, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 247 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, mechanik.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Auto Bawaria Marcin Brzeziński?
Klienci ocenili Auto Bawaria Marcin Brzeziński na 4,7 / 5 na podstawie 247 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,71. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Auto Bawaria Marcin Brzeziński jest otwarte?
Auto Bawaria Marcin Brzeziński działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Auto Bawaria Marcin Brzeziński?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Auto Bawaria Marcin Brzeziński, zadzwoń pod +48 604 424 842.
Czy Auto Bawaria Marcin Brzeziński jest dostępne dla osób na wózku?
Auto Bawaria Marcin Brzeziński ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Auto Bawaria Marcin Brzeziński?
Auto Bawaria Marcin Brzeziński oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, mechanik, toaleta, wizyta po umówieniu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Auto Bawaria Marcin Brzeziński?
Auto Bawaria Marcin Brzeziński znajduje się pod adresem: Żołnierzy Niezłomnych 1, 84-242 Luzino, Poland w mieście Luzino. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Mechanik, Toaleta, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne warsztat samochodowy — Luzino

Mapa konkurencji