Przejdź do treści

Fitness Club. Beautiful and healthy.

Dzierżoniów·★4,62 · na podstawie 108 opinii

Oficjalna strona · piekniizdrowi.pl

Fitness Club. Beautiful and healthy. — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Fitness Club. Beautiful and healthy. to siłownia w mieście Dzierżoniów. Pełny adres: Parkowa 4 H, 58-200 Dzierżoniów, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: boot camp, klub fitness, klub gimnastyczny, masaż, odchudzanie.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 108 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,62. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, zajęcia online, outdoor services, usługi na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Fitness Club. Beautiful and healthy.?
Klienci ocenili Fitness Club. Beautiful and healthy. na 4,4 / 5 na podstawie 108 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,62. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Fitness Club. Beautiful and healthy. jest otwarte?
Fitness Club. Beautiful and healthy. jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Fitness Club. Beautiful and healthy.?
Najmniej tłoczno w Fitness Club. Beautiful and healthy. bywa w sobota około godziny 15:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w Fitness Club. Beautiful and healthy.?
Aby umówić wizytę w Fitness Club. Beautiful and healthy., zadzwoń pod +48 74 831 15 34 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jakie udogodnienia oferuje Fitness Club. Beautiful and healthy.?
Fitness Club. Beautiful and healthy. oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, zajęcia online, outdoor services, usługi na miejscu, parking dla wózków, sauna. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Fitness Club. Beautiful and healthy.?
Fitness Club. Beautiful and healthy. znajduje się pod adresem: Parkowa 4 H, 58-200 Dzierżoniów, Poland w mieście Dzierżoniów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★79
4★13
3★3
2★3
1★10

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ☆ ☆ 22 lipca 2026
  • miejsce
  • dzieci
★ ★ ★ ★ ★ 23 czerwca 2026
  • miejsce
  • miły
  • polecam
★ ★ ☆ ☆ ☆ 15 lutego 2026
  • miejsce
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 30 grudnia 2025
  • pięknie
  • super
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 23 grudnia 2025
  • niestety
  • odradzam
  • nieprofesjonalny
★ ★ ★ ★ ★ 7 października 2025
  • polecam
  • pięknie
  • atmosfera

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Zajęcia online, Outdoor services, Usługi na miejscu, Parking dla wózków, Sauna, Toaleta, Wi-Fi, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne siłownia — Dzierżoniów

Mapa konkurencji