Oficjalna strona
·
facebook.com
Okonek Sklep Wędkarski
Opis
Okonek Sklep Wędkarski to sklep wędkarski w mieście Kraków. Pełny adres: al. 29 Listopada 45D/1, 31-425 Kraków, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 205 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,78. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, krótka wizyta, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Okonek Sklep Wędkarski?
Klienci ocenili Okonek Sklep Wędkarski na 4,9 / 5 na podstawie 205 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,78. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Okonek Sklep Wędkarski jest otwarte?
Okonek Sklep Wędkarski działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Okonek Sklep Wędkarski można płacić kartą?
Tak, Okonek Sklep Wędkarski akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Okonek Sklep Wędkarski?
Okonek Sklep Wędkarski oferuje m.in.: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Okonek Sklep Wędkarski?
Okonek Sklep Wędkarski znajduje się pod adresem: al. 29 Listopada 45D/1, 31-425 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★188
4★11
3★5
2★0
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
22 czerwca 2026
- polecam
- obsługa
- miły
★
★
★
★
★
29 maja 2026
- polecam
- obsługa
- fachowo
★
★
★
★
★
29 maja 2026
- polecam
- obsługa
- fachowo
★
★
★
★
★
24 marca 2026
- polecam
- gorąco polecam
- cena
★
★
★
★
★
18 listopada 2025
- polecam
- obsługa
- fachowo
Klienci szukali też
Sklep Wędkarski Głowatka
Sklep wędkarski
★4,66 (263 opinie)
Sklep Wędkarski As
Sklep wędkarski
★4,65 (134 opinie)
Barwena. Sklep wędkarski
Sklep wędkarski
★4,55 (168 opinii)
Barwena II. Sklep wędkarski
Sklep wędkarski
★4,61 (68 opinii)
Pirania – Internetowy sklep wędkarski
Sklep wędkarski
★4,70 (94 opinie)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
okonek.com.pl
Sklep Wędkarski OKONEK - Sprzęt wędkarski i akcesoria
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Sklep Wędkarski Okonek Kraków - Facebook
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Sklep Wędkarski Okonek Kraków - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.