Oficjalna strona
·
pomelogdansk.pl
Pomelo Gdańsk
Restauracja polska GdańskBar koktajlowy GdańskOgród piwny GdańskRestauracja GdańskRestauracja fusion GdańskRestauracja obiadowa GdańskRestauracja wegetariańska GdańskRestauracja śniadaniowa Gdańsk
Opis
Pomelo Gdańsk to restauracja polska w mieście Gdańsk. Pełny adres: Ogarna 121/122, 80-826 Gdańsk, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: bar koktajlowy, ogród piwny, restauracja, restauracja fusion, restauracja obiadowa.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 5,677 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,59. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, brak pętli indukcyjnej.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Pomelo Gdańsk?
Klienci ocenili Pomelo Gdańsk na 4,6 / 5 na podstawie 5,677 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,59. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Pomelo Gdańsk jest otwarte?
Pomelo Gdańsk jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Pomelo Gdańsk?
Najmniej tłoczno w Pomelo Gdańsk bywa w czwartek około godziny 15:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Pomelo Gdańsk jest dostępne dla osób na wózku?
Pomelo Gdańsk ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Pomelo Gdańsk?
Pomelo Gdańsk oferuje m.in.: wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, brak pętli indukcyjnej, brak parkingu dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Pomelo Gdańsk?
Pomelo Gdańsk znajduje się pod adresem: Ogarna 121/122, 80-826 Gdańsk, Poland w mieście Gdańsk. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★4,477
4★677
3★268
2★131
1★124
Klienci szukali też
Tekstylia
Restauracja
★4,49 (3463 opinie)
Balans Coffee Speciality & Breakfast & Brunch
Kawiarnia
★4,63 (1934 opinie)
A la française
Restauracja francuska
★4,63 (1772 opinie)
Gdański Bowke
Restauracja polska
★4,50 (5992 opinie)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Brak pętli indukcyjnej, Brak parkingu dla wózków.