Oficjalna strona
·
kajakimazowsze.pl
Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce
Opis
Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce to wypożyczalnia kajaków w mieście Siedliska. Pełny adres: Mostowa 4, 05-500 Siedliska.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 209 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,87. Firma działa 7 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce?
Klienci ocenili Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce na 4,9 / 5 na podstawie 209 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,87. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce jest otwarte?
Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak dojechać do Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce?
Kajaki Mazowsze – Kajaki pod Warszawą na Jeziorce znajduje się pod adresem: Mostowa 4, 05-500 Siedliska w mieście Siedliska. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★194
4★8
3★2
2★1
1★4
Klienci szukali też
kajakkajaki
Spływy kajakowe
★4,81 (83 opinie)
Kajaki Piaseczno Jacek Andrzejak
Wypożyczalnia kajaków
★4,84 (223 opinie)
Kajaki Jeziorka
Wypożyczalnia kajaków
★4,89 (529 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
kajakimazowsze.pl
Kajaki Mazowsze
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Kajaki Mazowsze - Kajaki pod Warszawą na Jeziorce
Otwórz w Google →
kayakbooking.com
Kajaki Mazowsze - Kajaki pod Warszawą na Jeziorce
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Brak parkingu dla wózków.