Oficjalna strona
·
fb.com
Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h
Opis
Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h to kwiaciarnia w mieście Zielona Góra. Pełny adres: Apartamentowa 2, 66-016 Zielona Góra, Poland.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 136 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h?
Klienci ocenili Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h na 5,0 / 5 na podstawie 136 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h jest otwarte?
Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h można płacić kartą?
Tak, Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h jest dostępne dla osób na wózku?
Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h?
Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, brak wjazdu dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h?
Kwiaciarnia Kwietny Zakamarek i kwiatomat 24h znajduje się pod adresem: Apartamentowa 2, 66-016 Zielona Góra, Poland w mieście Zielona Góra. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★135
4★0
3★0
2★0
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
1 lipca 2026
- miejsce
- pięknie
- cudowne
★
★
★
★
★
16 maja 2026
- polecam
- miejsce
- miły
★
★
★
★
★
4 maja 2026
- polecam
- klient
- jakość
★
★
★
★
★
24 lipca 2025
- polecam
- warto
★
★
★
★
★
28 kwietnia 2025
- polecam
- pięknie
- sympatyczny
★
★
★
★
★
27 kwietnia 2025
- polecam
- klient
★
★
★
★
★
14 lipca 2024
- polecam
★
★
★
★
★
21 czerwca 2024
- miejsce
- pięknie
- klient
Klienci szukali też
Kwiatuszkarnia
Kwiaciarnia
★4,73 (203 opinie)
Kwiaciarnia Tulipanna
Kwiaciarnia
★4,63 (55 opinii)
Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra
Kwiaciarnia
★4,78 (173 opinie)
KWIACIARNIA Zielona Kropeczka
Kwiaciarnia
★4,67 (137 opinii)
Oferta i udogodnienia
Firma prowadzona przez kobietę, Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Brak wjazdu dla wózków, Przyjazne LGBTQ+, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.