Oficjalna strona
·
szkolkamarco.pl
MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH
Opis
MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH to szkółka roślin w mieście Baniocha. Pełny adres: Kwiatowa 11, 05-532 Baniocha, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 33 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–18:00.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH?
Klienci ocenili MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH na 4,9 / 5 na podstawie 33 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,71. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH jest otwarte?
MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH jest czynne codziennie w godzinach 9:00–18:00.
Czy MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH jest dostępne dla osób na wózku?
MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH?
MARCO SZKÓŁKA ROŚLIN EGZOTYCZNYCH znajduje się pod adresem: Kwiatowa 11, 05-532 Baniocha, Poland w mieście Baniocha. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★31
4★2
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
6 lipca 2026
- panowie
- super
- pięknie
★
★
★
★
★
7 czerwca 2026
- panowie
- miejsce
★
★
★
★
★
26 maja 2026
- polecam
- miejsce
★
★
★
★
★
10 maja 2026
- polecam
- miły
- obsługa
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.