Oficjalna strona
·
flyawayplus.eu
Fly Away Plus
Centrum szkoleniowe BiałystokFotografia z drona BiałystokSklep hobbystyczny BiałystokSklep modelarski Białystok
Opis
Fly Away Plus to centrum szkoleniowe w mieście Białystok. Pełny adres: Zwycięstwa 8C, 15-703 Białystok, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: fotografia z drona, sklep hobbystyczny, sklep modelarski.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 66 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Fly Away Plus?
Klienci ocenili Fly Away Plus na 4,7 / 5 na podstawie 66 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Fly Away Plus jest otwarte?
Fly Away Plus działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Fly Away Plus?
Aby umówić wizytę w Fly Away Plus, zadzwoń pod +48 85 877 71 21 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jak dojechać do Fly Away Plus?
Fly Away Plus znajduje się pod adresem: Zwycięstwa 8C, 15-703 Białystok, Poland w mieście Białystok. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★60
4★1
3★2
2★0
1★3
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
8 września 2025
- polecam
- sympatyczny
★
★
★
★
★
13 lipca 2023
- polecam
★
★
★
★
★
10 lipca 2023
- polecam
★
★
★
★
★
1 kwietnia 2023
- polecam
- profesjonalny
- atmosfera
★
★
★
★
★
25 marca 2023
- polecam
- profesjonalny
- atmosfera
★
★
★
★
★
3 listopada 2019
- polecam
- profesjonalny
- atmosfera
★
★
★
★
★
7 października 2019
- polecam
- profesjonalny
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
flyawayplus.eu
Fly Away Plus Białystok - szkolenia drony - Oficjalny partner DJI
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Fly Away Plus | Białystok - Facebook
Otwórz w Google →
www.zoominfo.com
Fly Away Plus - Overview, News & Similar companies | ZoomInfo.com
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Firma prowadzona przez kobietę, Zajęcia online.