Medical Care Sklep Medyczny
Opis
Medical Care Sklep Medyczny to sklep medyczny w mieście Białystok. Pełny adres: CH Auchan, Produkcyjna 84, 15-680 Białystok, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: sklep z obuwiem ortopedycznym, sklep z suplementami.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 295 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,85. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–21:00. Wśród udogodnień: offers free products or services, firma prowadzona przez kobietę, dostawa, odbiór w sklepie.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Medical Care Sklep Medyczny?
Kiedy Medical Care Sklep Medyczny jest otwarte?
Czy w Medical Care Sklep Medyczny można płacić kartą?
Czy Medical Care Sklep Medyczny jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Medical Care Sklep Medyczny?
Jak dojechać do Medical Care Sklep Medyczny?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- profesjonalny
- obsługa
- polecam
- miły
- idealny
- profesjonalny
- obsługa
- polecam
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Offers free products or services, Firma prowadzona przez kobietę, Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Toalety bez podziału na płeć, Wi-Fi, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.