Przejdź do treści

Car services Rożko a.i.

Białystok·4,51 · na podstawie 90 opinii

Opis

Car services Rożko a.i. to warsztat samochodowy w mieście Białystok. Pełny adres: Kazimierza Pułaskiego 39, 15-337 Białystok, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 90 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,51. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, mechanik, toaleta, zalecane umawianie wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Car services Rożko a.i.?
Klienci ocenili Car services Rożko a.i. na 4,2 / 5 na podstawie 90 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,51. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Car services Rożko a.i. jest otwarte?
Car services Rożko a.i. działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Car services Rożko a.i.?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Car services Rożko a.i., zadzwoń pod +48 85 663 29 37.
Czy Car services Rożko a.i. jest dostępne dla osób na wózku?
Car services Rożko a.i. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Car services Rożko a.i.?
Car services Rożko a.i. oferuje m.in.: wjazd dla wózków, mechanik, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Car services Rożko a.i.?
Car services Rożko a.i. znajduje się pod adresem: Kazimierza Pułaskiego 39, 15-337 Białystok, Poland w mieście Białystok. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★66
4★7
3★2
2★2
1★13

Wybrane opinie klientów

6 marca 2026
  • profesjonalny
  • polecam
  • obsługa
29 grudnia 2025
  • profesjonalny
  • polecam
  • warsztat
24 grudnia 2025
  • drogo
19 maja 2021
  • profesjonalny
  • polecam
  • obsługa

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Mechanik, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe.

Inne warsztat samochodowy — Białystok

Mapa konkurencji