Przejdź do treści

Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin

Borówiec·4,57 · na podstawie 57 opinii

Oficjalna strona · parafiaborowiec.pl

Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin to kościół katolicki w mieście Borówiec. Pełny adres: Poznańska 107, 62-023 Borówiec, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 57 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,57. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin?
Klienci ocenili Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin na 4,6 / 5 na podstawie 57 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,57. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Czy Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin jest dostępne dla osób na wózku?
Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin?
Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin?
Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin znajduje się pod adresem: Poznańska 107, 62-023 Borówiec, Poland w mieście Borówiec. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta.