Telefon
Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz
Opis
Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz to barber shop w mieście Brzeg Dolny. Pełny adres: Osiedlowa 1, 56-120 Brzeg Dolny, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 89 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, dobre dla dzieci.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz?
Klienci ocenili Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz na 4,8 / 5 na podstawie 89 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz jest otwarte?
Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz, zadzwoń pod +48 725 791 667.
Czy Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz jest dostępne dla osób na wózku?
Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz?
Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz oferuje m.in.: wjazd dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz?
Studio fryzjerskie Angelika Bilewicz znajduje się pod adresem: Osiedlowa 1, 56-120 Brzeg Dolny, Poland w mieście Brzeg Dolny. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
Salon fryzjerski. Anna .
Barber shop
★4,74 (28 opinii)
Fryzjer -Urbanowicz Tomasz.
Salon fryzjerski
★4,79 (239 opinii)
Studio Fryzur Monika Dąbrowska – fryzjer damski
Fryzjer
★4,71 (40 opinii)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Dobre dla dzieci.