Sklep spożywczy „Żabka”
Opis
Sklep spożywczy „Żabka” to sklep spożywczy w mieście Brzeg. Pełny adres: Armii Krajowej 18/2, 49-300 Brzeg, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,0 / 5 (na podstawie 336 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,11. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa bezkontaktowa, dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Sklep spożywczy „Żabka”?
Klienci ocenili Sklep spożywczy „Żabka” na 4,0 / 5 na podstawie 336 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,11. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Sklep spożywczy „Żabka” jest otwarte?
Sklep spożywczy „Żabka” jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Sklep spożywczy „Żabka” można płacić kartą?
Tak, Sklep spożywczy „Żabka” akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Sklep spożywczy „Żabka” jest dostępne dla osób na wózku?
Sklep spożywczy „Żabka” ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Sklep spożywczy „Żabka”?
Sklep spożywczy „Żabka” oferuje m.in.: dostawa bezkontaktowa, dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, świetne produkty. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep spożywczy „Żabka”?
Sklep spożywczy „Żabka” znajduje się pod adresem: Armii Krajowej 18/2, 49-300 Brzeg, Poland w mieście Brzeg. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Oferta i udogodnienia
Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Świetne produkty, Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Jedzenie, Organic products, Prepared foods, No washroom, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Darmowy parking przy ulicy.