Telefon
Skup złomu Chełm. Pod kominem.
Opis
Skup złomu Chełm. Pod kominem. to skup metali w mieście Chełm. Pełny adres: Ignacego Mościckiego 16, 22-100 Chełm, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 33 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,47. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, elektronika, metal cans.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Skup złomu Chełm. Pod kominem.?
Klienci ocenili Skup złomu Chełm. Pod kominem. na 4,3 / 5 na podstawie 33 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,47. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Skup złomu Chełm. Pod kominem. jest otwarte?
Skup złomu Chełm. Pod kominem. działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Skup złomu Chełm. Pod kominem. jest dostępne dla osób na wózku?
Skup złomu Chełm. Pod kominem. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Skup złomu Chełm. Pod kominem.?
Skup złomu Chełm. Pod kominem. oferuje m.in.: wjazd dla wózków, elektronika, metal cans. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Skup złomu Chełm. Pod kominem.?
Skup złomu Chełm. Pod kominem. znajduje się pod adresem: Ignacego Mościckiego 16, 22-100 Chełm, Poland w mieście Chełm. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★25
4★1
3★2
2★1
1★4
Wybrane opinie klientów
★
★
☆
☆
☆
30 stycznia 2024
- personel
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Elektronika, Metal cans.