Przejdź do treści

ELCON Autoryzowany Dealer STIHL

Chrząstowice·4,54 · na podstawie 30 opinii

Oficjalna strona · sklep.elcon.com.pl

ELCON Autoryzowany Dealer STIHL — zobacz ofertę

Otwórz w Google →

Opis

ELCON Autoryzowany Dealer STIHL to centrum ogrodnicze w mieście Chrząstowice. Pełny adres: Ozimska 105a, 46-053 Chrząstowice, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 30 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,54. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–16:00. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, parking dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać ELCON Autoryzowany Dealer STIHL?
Klienci ocenili ELCON Autoryzowany Dealer STIHL na 4,7 / 5 na podstawie 30 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,54. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy ELCON Autoryzowany Dealer STIHL jest otwarte?
ELCON Autoryzowany Dealer STIHL działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w ELCON Autoryzowany Dealer STIHL można płacić kartą?
Tak, ELCON Autoryzowany Dealer STIHL akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy ELCON Autoryzowany Dealer STIHL jest dostępne dla osób na wózku?
ELCON Autoryzowany Dealer STIHL ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje ELCON Autoryzowany Dealer STIHL?
ELCON Autoryzowany Dealer STIHL oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, parking dla wózków, wjazd dla wózków, przyjazne lgbtq+. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do ELCON Autoryzowany Dealer STIHL?
ELCON Autoryzowany Dealer STIHL znajduje się pod adresem: Ozimska 105a, 46-053 Chrząstowice, Poland w mieście Chrząstowice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Parking na miejscu.