Przejdź do treści

Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy

Czarnków·4,55 · na podstawie 136 opinii

Oficjalna strona · twojstomatolog.com

Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy to dentysta w mieście Czarnków. Pełny adres: Kościuszki 98, 64-700 Czarnków, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: higienistka stomatologiczna, klinika dentystyczna, ortodonta, rtg stomatologiczne, stomatolog dziecięcy.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 136 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,55. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, toaleta dla wózków, pediatric care, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy?
Klienci ocenili Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy na 4,6 / 5 na podstawie 136 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,55. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy jest otwarte?
Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy?
Najmniej tłoczno w Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy bywa w czwartek około godziny 08:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy, zadzwoń pod +48 67 255 82 72 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jakie udogodnienia oferuje Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy?
Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy oferuje m.in.: parking dla wózków, toaleta dla wózków, pediatric care, toaleta, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy?
Centrum Stomatologiczne Czarnków Pawłowscy znajduje się pod adresem: Kościuszki 98, 64-700 Czarnków, Poland w mieście Czarnków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★118
4★5
3★0
2★2
1★11

Wybrane opinie klientów

15 czerwca 2026
  • lekarz
  • polecam
  • profesjonalny
28 kwietnia 2026
  • lekarz
  • polecam
  • świetne
16 stycznia 2026
  • odradzam
  • nieprofesjonalny
3 grudnia 2025
  • stomatolog
  • kawa
15 listopada 2025
  • odradzam
6 października 2025
  • lekarz
  • polecam
  • profesjonalny

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Toaleta dla wózków, Pediatric care, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt.

Inne dentysta — Czarnków

Mapa konkurencji