Przejdź do treści

ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne

Czechowice-Dziedzice·★4,57 · na podstawie 52 opinii

Oficjalna strona · icenet.pl

ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne — zobacz ofertę

Otwórz w Google →

Opis

ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne to sklep ogólnospożywczy w mieście Czechowice-Dziedzice. Pełny adres: Juliusza Słowackiego 13A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: serwis komputerów, sklep z oprogramowaniem, usługi b2b.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 52 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,57. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, krótka wizyta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne?
Klienci ocenili ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne na 4,9 / 5 na podstawie 52 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,57. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne jest otwarte?
ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne można płacić kartą?
Tak, ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne?
ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne?
ICENET – Kasy fiskalne – Drukarki fiskalne znajduje się pod adresem: Juliusza Słowackiego 13A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Poland w mieście Czechowice-Dziedzice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★48
4★3
3★1
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 29 sierpnia 2023
  • firma
  • polecam
  • godne polecenia
★ ★ ★ ★ ★ 27 grudnia 2021
  • obsługa
  • warto
  • cierpliwie
★ ★ ★ ★ ★ 27 grudnia 2021
  • firma
  • klient
★ ★ ★ ★ ★ 27 grudnia 2021
  • firma
★ ★ ★ ★ ★ 27 grudnia 2021
  • klient
  • cierpliwie
  • profesjonalizm
★ ★ ★ ★ ★ 27 grudnia 2021
  • firma
  • polecam
  • godne polecenia
★ ★ ★ ★ ★ 7 października 2020
  • polecam
  • klient

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep ogólnospożywczy — Czechowice-Dziedzice

Mapa konkurencji