Przejdź do treści

Salon Bosa

Częstochowa·★4,09 · na podstawie 41 opinii

Opis

Salon Bosa to sklep z butami w mieście Częstochowa. Pełny adres: Aleja Najświętszej Maryi Panny 81, 42-200 Częstochowa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: akcesoria modowe, sklep odzieżowy.

Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 41 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,09. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Salon Bosa?
Klienci ocenili Salon Bosa na 4,3 / 5 na podstawie 41 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,09. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Salon Bosa jest otwarte?
Salon Bosa działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Salon Bosa można płacić kartą?
Tak, Salon Bosa akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Salon Bosa jest dostępne dla osób na wózku?
Salon Bosa ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Salon Bosa?
Salon Bosa oferuje m.in.: wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Salon Bosa?
Salon Bosa znajduje się pod adresem: Aleja Najświętszej Maryi Panny 81, 42-200 Częstochowa, Poland w mieście Częstochowa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★28
4★5
3★4
2★1
1★3

Wybrane opinie klientów

★ ☆ ☆ ☆ ☆ 23 lipca 2025
  • odradzam
★ ★ ★ ★ ★ 20 listopada 2023
  • polecam
  • obsługa
  • porządek
★ ★ ★ ★ ★ 3 lipca 2019
  • polecam
  • cena
★ ★ ★ ★ ★ 27 maja 2019
  • polecam
  • obsługa
  • wspaniały
★ ★ ★ ★ ★ 1 września 2017
  • polecam

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep z butami — Częstochowa

Mapa konkurencji