Przejdź do treści

Dozorowany parking blisko plaży

Darłowo·4,28 · na podstawie 38 opinii

Opis

Dozorowany parking blisko plaży to parking w mieście Darłowo. Pełny adres: Wilków Morskich 4, 76-150 Darłowo, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 38 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,28. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–21:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Dozorowany parking blisko plaży?
Klienci ocenili Dozorowany parking blisko plaży na 4,9 / 5 na podstawie 38 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,28. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Dozorowany parking blisko plaży jest otwarte?
Dozorowany parking blisko plaży jest czynne codziennie w godzinach 9:00–21:00.
Czy Dozorowany parking blisko plaży jest dostępne dla osób na wózku?
Dozorowany parking blisko plaży ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Dozorowany parking blisko plaży?
Dozorowany parking blisko plaży znajduje się pod adresem: Wilków Morskich 4, 76-150 Darłowo, Poland w mieście Darłowo. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★37
4★0
3★1
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

15 lipca 2026
  • parking
  • miły
  • polecam
15 lipca 2026
  • parking
  • super
  • obsługa
6 czerwca 2026
  • parking
  • super
  • cena

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.

Inne parking — Darłowo

Mapa konkurencji