Przejdź do treści

Jadłodajnia w Willi Mirella

Dębki·4,46 · na podstawie 114 opinii

Opis

Jadłodajnia w Willi Mirella to restauracja w mieście Dębki. Pełny adres: Spacerowa 21, 84-110 Dębki, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 114 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,46. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, na miejscu, brak dostawy, śniadanie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Jadłodajnia w Willi Mirella?
Klienci ocenili Jadłodajnia w Willi Mirella na 4,7 / 5 na podstawie 114 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,46. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Czy Jadłodajnia w Willi Mirella przyjmuje rezerwacje?
Jadłodajnia w Willi Mirella nie przyjmuje rezerwacji — można przyjść bez wcześniejszego umówienia.
Czy Jadłodajnia w Willi Mirella jest dostępne dla osób na wózku?
Jadłodajnia w Willi Mirella ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Jadłodajnia w Willi Mirella?
Jadłodajnia w Willi Mirella oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, na miejscu, brak dostawy, śniadanie, lunch, kolacja. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Jadłodajnia w Willi Mirella?
Jadłodajnia w Willi Mirella znajduje się pod adresem: Spacerowa 21, 84-110 Dębki, Poland w mieście Dębki. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Na miejscu, Brak dostawy, Śniadanie, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Brak pętli indukcyjnej, Alkohol, Piwo, Kawa, Szybkie danie, Małe dania, Wino, Deser, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Cicho, Dla rodzin, Dobre dla grup, Przyjazne LGBTQ+, Turyści, Przyjazne osobom trans.

Inne restauracja — Dębki

Mapa konkurencji