Przejdź do treści

Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak

Działoszyn·4,57 · na podstawie 44 opinii

Oficjalna strona · motointegrator.com

Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak — umów się

Otwórz w Google →

Opis

Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak to mechanik w mieście Działoszyn. Pełny adres: Cmentarna 12A, 98-355 Działoszyn, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 44 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,57. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak?
Klienci ocenili Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak na 4,2 / 5 na podstawie 44 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,57. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak jest otwarte?
Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak?
Aby umówić wizytę w Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak, skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak jest dostępne dla osób na wózku?
Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak?
Mechanika Pojazdowa Robert Prześlak znajduje się pod adresem: Cmentarna 12A, 98-355 Działoszyn, Poland w mieście Działoszyn. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★32
4★4
3★1
2★0
1★7

Wybrane opinie klientów

1 sierpnia 2024
  • odradzam
28 lipca 2023
  • odradzam
  • porażka
22 czerwca 2021
  • polecam
  • fachowo
  • rzetelnie

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.

Inne mechanik — Działoszyn

Mapa konkurencji