Przejdź do treści

Plac zabaw

Dziwnów·4,55 · na podstawie 114 opinii

Opis

Plac zabaw to plac zabaw w mieście Dziwnów. Pełny adres: 72-418 Dziwnów, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 114 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,55. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, brak parkingu dla wózków, slides, swings.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Plac zabaw?
Klienci ocenili Plac zabaw na 4,7 / 5 na podstawie 114 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,55. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Plac zabaw jest otwarte?
Plac zabaw jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Plac zabaw?
Najmniej tłoczno w Plac zabaw bywa w niedziela około godziny 23:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Plac zabaw jest dostępne dla osób na wózku?
Plac zabaw ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Plac zabaw?
Plac zabaw oferuje m.in.: wjazd dla wózków, brak parkingu dla wózków, slides, swings. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Plac zabaw?
Plac zabaw znajduje się pod adresem: 72-418 Dziwnów, Poland w mieście Dziwnów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★92
4★16
3★5
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

28 lipca 2025
  • polecam
  • pięknie
13 sierpnia 2024
  • miejsce
  • dzieci
  • super
19 sierpnia 2023
  • dzieci
  • świetne
26 sierpnia 2022
  • miejsce
  • polecam
  • czystość
17 sierpnia 2022
  • czystość
  • świetne
29 lipca 2020
  • miejsce
  • dzieci
  • polecam
22 sierpnia 2019
  • miejsce
  • dzieci
  • niestety

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Brak parkingu dla wózków, Slides, Swings.

Inne plac zabaw — Dziwnów

Mapa konkurencji