Telefon
Kwiaciarnia Aga
Opis
Kwiaciarnia Aga to kwiaciarnia w mieście Gdańsk. Pełny adres: Ignacego Matuszewskiego 25, 80-288 Gdańsk, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 49 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,66. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kwiaciarnia Aga?
Klienci ocenili Kwiaciarnia Aga na 4,9 / 5 na podstawie 49 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,66. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kwiaciarnia Aga jest otwarte?
Kwiaciarnia Aga działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Kwiaciarnia Aga można płacić kartą?
Tak, Kwiaciarnia Aga akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Kwiaciarnia Aga?
Kwiaciarnia Aga oferuje m.in.: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kwiaciarnia Aga?
Kwiaciarnia Aga znajduje się pod adresem: Ignacego Matuszewskiego 25, 80-288 Gdańsk, Poland w mieście Gdańsk. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★47
4★1
3★0
2★1
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
☆
☆
☆
18 lipca 2026
- pięknie
- cena
★
★
★
★
★
1 lipca 2026
- polecam
- miły
- gorąco polecam
★
★
★
★
★
30 maja 2026
- super
★
★
★
★
★
14 lutego 2026
- polecam
- miły
- obsługa
★
★
★
★
★
9 lutego 2026
- polecam
★
★
★
★
★
30 września 2025
- polecam
- usługa
- godne polecenia
★
★
★
★
★
8 marca 2025
- polecam
- obsługa
- miejsce
★
★
★
★
★
20 czerwca 2024
- polecam
- pięknie
- cena
Klienci szukali też
Kwiaciarnia 'Pan Flower’ – GH MORENA Gdańsk
Kwiaciarnia
★4,41 (78 opinii)
Projekt Kwiaty Justyna Stachowska
Kwiaciarnia
★4,52 (138 opinii)
Aga Flowers Kwiaciarnia
Kwiaciarnia
★4,61 (57 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.instagram.com
aga_flowers_ · Gdansk - Instagram
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Kwiaciarnia Aga | Gdansk - Facebook
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Kwiaciarnia AGA - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.