Przejdź do treści

Jelitkowo 32

Gdańsk·4,42 · na podstawie 34 opinii

Opis

Jelitkowo 32 to przystanek tramwajowy w mieście Gdańsk. Pełny adres: 80-345 Gdańsk, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 34 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,42.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Jelitkowo 32?
Klienci ocenili Jelitkowo 32 na 4,7 / 5 na podstawie 34 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,42. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy najmniej tłoczno w Jelitkowo 32?
Najmniej tłoczno w Jelitkowo 32 bywa w środa około godziny 02:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Jelitkowo 32 jest dostępne dla osób na wózku?
Jelitkowo 32 ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Jelitkowo 32?
Jelitkowo 32 znajduje się pod adresem: 80-345 Gdańsk, Poland w mieście Gdańsk. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★27
4★4
3★3
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

11 sierpnia 2022
  • miejsce
11 września 2020
  • miejsce
  • powolny

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.

Inne przystanek tramwajowy — Gdańsk

Mapa konkurencji