Przejdź do treści

Tupi – buty dla dzieci

Gdańsk·4,31 · na podstawie 70 opinii

Opis

Tupi – buty dla dzieci to sklep obuwniczy w mieście Gdańsk. Pełny adres: Letnicka 1D/U1, 80-536 Gdańsk, Poland.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 70 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,31. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, parking dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Tupi – buty dla dzieci?
Klienci ocenili Tupi – buty dla dzieci na 5,0 / 5 na podstawie 70 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,31. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Tupi – buty dla dzieci jest otwarte?
Tupi – buty dla dzieci działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Tupi – buty dla dzieci można płacić kartą?
Tak, Tupi – buty dla dzieci akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Tupi – buty dla dzieci jest dostępne dla osób na wózku?
Tupi – buty dla dzieci ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Tupi – buty dla dzieci?
Tupi – buty dla dzieci oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Tupi – buty dla dzieci?
Tupi – buty dla dzieci znajduje się pod adresem: Letnicka 1D/U1, 80-536 Gdańsk, Poland w mieście Gdańsk. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★69
4★1
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

27 maja 2026
  • świetne
  • dzieci
  • polecam
27 maja 2026
  • świetne
  • dzieci
  • polecam
20 maja 2026
  • świetne
  • dzieci
  • super
19 maja 2026
  • świetne
  • super
  • cena
30 kwietnia 2026
  • polecam
  • obsługa
  • profesjonalny
23 marca 2026
  • dzieci
  • polecam
  • obsługa
12 marca 2026
  • świetne
21 marca 2025
  • dzieci
  • polecam
  • profesjonalny

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Darmowy parking przy ulicy.

Inne sklep obuwniczy — Gdańsk

Mapa konkurencji