Oficjalna strona
·
lowokazje.pl
Delikatesy Mięsne Gzella
Opis
Delikatesy Mięsne Gzella to sklep mięsny w mieście Gdynia. Pełny adres: Starowiejska 14, 81-001 Gdynia, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 42 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,31. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Delikatesy Mięsne Gzella?
Klienci ocenili Delikatesy Mięsne Gzella na 4,2 / 5 na podstawie 42 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,31. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Delikatesy Mięsne Gzella jest otwarte?
Delikatesy Mięsne Gzella działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Delikatesy Mięsne Gzella można płacić kartą?
Tak, Delikatesy Mięsne Gzella akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Delikatesy Mięsne Gzella jest dostępne dla osób na wózku?
Delikatesy Mięsne Gzella ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Delikatesy Mięsne Gzella?
Delikatesy Mięsne Gzella oferuje m.in.: brak dostawy, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Delikatesy Mięsne Gzella?
Delikatesy Mięsne Gzella znajduje się pod adresem: Starowiejska 14, 81-001 Gdynia, Poland w mieście Gdynia. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.