Przejdź do treści

Smakosz Bistro & Cafe

Gliwice·★4,61 · na podstawie 114 opinii

Opis

Smakosz Bistro & Cafe to bistro w mieście Gliwice. Pełny adres: Kozielska 78a, 44-121 Gliwice, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 114 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,61. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Smakosz Bistro & Cafe?
Klienci ocenili Smakosz Bistro & Cafe na 4,9 / 5 na podstawie 114 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,61. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Smakosz Bistro & Cafe jest otwarte?
Smakosz Bistro & Cafe jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Smakosz Bistro & Cafe?
Najmniej tłoczno w Smakosz Bistro & Cafe bywa w poniedziałek około godziny 05:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Smakosz Bistro & Cafe jest dostępne dla osób na wózku?
Smakosz Bistro & Cafe ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Smakosz Bistro & Cafe?
Smakosz Bistro & Cafe oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Smakosz Bistro & Cafe?
Smakosz Bistro & Cafe znajduje się pod adresem: Kozielska 78a, 44-121 Gliwice, Poland w mieście Gliwice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★108
4★2
3★3
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 1 lipca 2026
  • pyszne
  • obsługa
  • miejsce
★ ★ ★ ★ ★ 24 kwietnia 2026
  • śniadanie
  • pyszne
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 25 marca 2026
  • śniadanie
  • kawa
  • rewelacja

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków.

Inne bistro — Gliwice

Mapa konkurencji