Oficjalna strona
·
motointegrator.com
Auto Serwis Łukasz Chwiła
Opis
Auto Serwis Łukasz Chwiła to warsztat samochodowy w mieście Gliwice. Pełny adres: Orzechowa 4, 44-105 Gliwice, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 30 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,61. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, mechanik, zalecane umawianie wizyt, karty płatnicze.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Auto Serwis Łukasz Chwiła?
Klienci ocenili Auto Serwis Łukasz Chwiła na 4,7 / 5 na podstawie 30 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,61. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Auto Serwis Łukasz Chwiła jest otwarte?
Auto Serwis Łukasz Chwiła działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Auto Serwis Łukasz Chwiła?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Auto Serwis Łukasz Chwiła, zadzwoń pod +48 515 371 398 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Auto Serwis Łukasz Chwiła jest dostępne dla osób na wózku?
Auto Serwis Łukasz Chwiła ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Auto Serwis Łukasz Chwiła?
Auto Serwis Łukasz Chwiła oferuje m.in.: wjazd dla wózków, mechanik, zalecane umawianie wizyt, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Auto Serwis Łukasz Chwiła?
Auto Serwis Łukasz Chwiła znajduje się pod adresem: Orzechowa 4, 44-105 Gliwice, Poland w mieście Gliwice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★27
4★0
3★1
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
24 marca 2026
- samochód
- mechanik
- usługa
★
★
★
★
★
20 lipca 2025
- samochód
- polecam
- sympatyczny
★
★
★
★
★
6 lipca 2024
- samochód
- mechanik
- polecam
Klienci szukali też
AUTODIAGNOS Gliwice Józef Kycia
Mechanik
★4,61 (25 opinii)
Auto-Centrum Łukasz Dorsz
Warsztat samochodowy
★4,59 (44 opinie)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Mechanik, Zalecane umawianie wizyt, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.