Oficjalna strona
·
zamekgolub.pl
Zamek Golubski
Zamek Golub-DobrzyńAtrakcja turystyczna Golub-DobrzyńHotel Golub-DobrzyńMuzeum Golub-DobrzyńRestauracja Golub-Dobrzyń
Opis
Zamek Golubski to zamek w mieście Golub-Dobrzyń. Pełny adres: PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: atrakcja turystyczna, hotel, muzeum, restauracja.
Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 7,430 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,55. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, parking dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Zamek Golubski?
Klienci ocenili Zamek Golubski na 4,5 / 5 na podstawie 7,430 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,55. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy najmniej tłoczno w Zamek Golubski?
Najmniej tłoczno w Zamek Golubski bywa w środa około godziny 9 a.m. — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Zamek Golubski jest dostępne dla osób na wózku?
Zamek Golubski ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Zamek Golubski?
Zamek Golubski oferuje m.in.: wjazd dla wózków, parking dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Zamek Golubski?
Zamek Golubski znajduje się pod adresem: PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń, Poland w mieście Golub-Dobrzyń. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★5,138
4★1,518
3★481
2★127
1★166
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.zamekgolub.pl
Zamek Golubski – Setki lat tradycji
Otwórz w Google →
www.booking.com
Zamek Golubski, Golub-Dobrzyń, Poland - Booking.com
Otwórz w Google →
en.wikipedia.org
Golub Castle - Wikipedia
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci, Parking płatny, Płatny parking przy ulicy.