Oficjalna strona
·
katharsismed.com
Catharsis Sp. o.o.
Opis
Catharsis Sp. o.o. to klinika medyczna w mieście Gorzów Wielkopolski. Pełny adres: 30 Stycznia 15/9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Poland.
Średnia ocena klientów to 3,3 / 5 (na podstawie 45 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,55. Firma działa przez 3 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Catharsis Sp. o.o.?
Klienci ocenili Catharsis Sp. o.o. na 3,3 / 5 na podstawie 45 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,55. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Catharsis Sp. o.o. jest otwarte?
Catharsis Sp. o.o. działa przez 3 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Catharsis Sp. o.o.?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Catharsis Sp. o.o., zadzwoń pod +48 95 725 12 15 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Catharsis Sp. o.o. jest dostępne dla osób na wózku?
Catharsis Sp. o.o. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Catharsis Sp. o.o.?
Catharsis Sp. o.o. oferuje m.in.: wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Catharsis Sp. o.o.?
Catharsis Sp. o.o. znajduje się pod adresem: 30 Stycznia 15/9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Poland w mieście Gorzów Wielkopolski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.