Przejdź do treści

Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski

Gorzów Wielkopolski·4,56 · na podstawie 35 opinii

Oficjalna strona · sklepochotka.pl

Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski — zobacz ofertę

Otwórz w Google →

Opis

Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski to sklep zoologiczny w mieście Gorzów Wielkopolski. Pełny adres: Obrońców Pokoju 76, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: sklep wędkarski.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 35 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,56. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski?
Klienci ocenili Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski na 4,9 / 5 na podstawie 35 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,56. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski jest otwarte?
Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski można płacić kartą?
Tak, Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski jest dostępne dla osób na wózku?
Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski?
Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski?
Ochotka Sklep Zoologiczno-Wędkarski znajduje się pod adresem: Obrońców Pokoju 76, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Poland w mieście Gorzów Wielkopolski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★32
4★3
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

30 lipca 2025
  • obsługa
  • klient
31 maja 2018
  • obsługa
  • klient
  • miły
22 lipca 2017
  • obsługa
  • polecam
  • fachowo
9 grudnia 2016
  • obsługa
  • miły
  • super

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Zakupy stacjonarne, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep zoologiczny — Gorzów Wielkopolski

Mapa konkurencji